Tergan SS'14
  Katalog  » Kampanya

PRODUCTION : BG AJANS
PRODUCER : MURAT ÖZSÜMER
DIRECTOR : EMRAH ESEN & CAĞDAS KARASU
PHOTOGRAPHER : HÜSEYİN HAFIZ
STYLIST : İLKYAZ OZEL
ART DIRECTOR : SERKAN DUMAN
HAIR : ÖZDEMİR ÖZCAN
MAKE-UP : GÜLAY ÖZCAN
PHOTOGRAPHIC ASSISTANT : KAAN E. ÇAVUŞOĞLU
RE-TOUCH : ANIL MORTAŞ

 

Alanında ilk kez  ISO 9001:2000 kalite belgesine sahip olma özelliğiyle Tergan; 1972'den buyana sektörün önde gelen deri üreticileri arasında yer alıyor. Müşteri isteklerine uygun tasarımları ve pazarın talebine hızla cevap verebilmesiyle her geçen gün adını siz değerli dostlarımıza biraz daha duyurmuştur.


Tergan Deri'nin ürün portveyinde ; bay - bayan cüzdanları , bayan çantaları , evrak çantaları, seyahat çantaları, anahtarlıklar, kemerler, bond - pilot çantaları, kişisel ve ofis kullanımı için çeşitli deri aksesuarları yer almaktadır. Tergan deri kullanmanın ayrıcalığını ve avantajını ürünlerinde sonuna kadar yaşatıyor. Ürünlerin tasarımı Tergan'ın kendi bünyesinde yetenekli tasarımcılar tarafından yapılmakta ve sürekli yeni tasarımlar ortaya çıkarılmaktadır.


Türkiye genelinde 40, yurt dışında Dubai ,Ukrayna ,Rusya ve Bulgaristan'da olmak üzere 10 mağazası olan Tergan, Almanya, Hollanda, Belçika, Norveç, Luxemburg, Portekiz, Yunanistan, Macaristan, İngiltere, İrlanda, İsviçre, Avustralya, ABD, Rusya, Japonya, Orta-Doğu ve Arap yarım adasındaki ülkeler gibi birçok ülkeye ihracat yapılmaktadır. İskandinav ülkeleri, doğu bloğu ülkeleri, Japonya, Singapur vs. gibi dünya ticaretinin kalbinin attığı ülkelerle de çalışmalarını sürdürmektedir.Tergan, sürekli olarak Almanya ve Moskova'da yapılmakta olan uluslararası deri fuarlarına katılmakta ve seçkin koleksiyonları dünya pazarına sunmaktadır. Tergan Deri Ürünleri, Türkiye ve Dünya pazarındaki hakedilmiş saygın yerini almak, kalitenin sembolü haline gelmek ve saygın bir marka olarak anılmak için, kendini sürekli geliştirmektedir..


Sosyal Medya'da Paylaş

BG Ajans © Tüm Hakları Saklıdır. 2014
Content
Oyuncu ve Model Başvurusu

Başvurularınız mankenlik, fotomodellik, reklam ve dizi oyunculuğu dallarında değerlendirilecektir.