MODEL OF TURKEY 2013
  Organizasyon  » Yarışma

PRODUCTION : BG AJANS
LICENSE : RCA GLOB
CHOREOGRAPY : BG AJANS
BACKSTAGE MANAGEMENT : BG AJANS


Model of Turkey
Juri Üyeleri

Ahu Aysal        Turizmci & İş kadını
Nalan Salur Aksoy    Cemiyet
İdil Çeliker        Gazeteci & Yazar
Emre Yücelen        Sanatçı
Hayati Akbaş        Estetisyen
Şahin Özer        Yapımcı & Organizatör
Hüseyin Küçük         Moda Tasarımcısı
Özlem Safiye Kurt    Estetik Merkezi Sahibi
Serhat Serbes        Serbesler Mücevherat Yön.Kur. Bşk.
Turgay Kıran        İş Adamı
Başak Gürsoy        BG Ajans Onursal Başkanı
Deniz Erhan        Manken & İş Kadını
Perihan Akı        Modacı


Başarılı isimlerden tanıdığımız  Proje Yönetmeni Çiler ÇORBACI bu projeyi destekleyen ve taçlandıran Juri Heyetinden gurur duyduğunu ve şeffaf bir yarışma ortaya koyduklarından ötürü yaşadıgı mutlulugu anlattı .. 

BG Ajans'ın hazırladığı birbirinden iddialı adayların podyumda kıyasıya yarıştığı gecede iş ve cemiyet hayatının tanınan isimlerinden juri üyelerinin bazıları Ahu AYSAL, Turgay KIRAN, Başak GÜRSOY, Nalan Salur AKSOY, Perihan AKI, Deniz ERHAN, Kayhan TÜRKOĞLU, Meltem BANKO, Öykü ÇELİK, Serhat SERBES, Arzu ERDEM, Esra NUREL, Şahika ERCÜMEN gibi isimlerdi ..
Juri Heyeti Başkanı Ahu Aysal ve Turgay Kıran birincilik taçlarını hak eden Gizem Gören ve Erhan Sobacı ' ya taçlarını verirken; Taç sponsoru Esra Nurel iMardin Yöresel adına ikinci Özge Özkan ve Görkem Yasavur'a  ve Serbesler Kuyumculuk Mücevher Sponsoru Serhat Serbes ücüncü olan Melisa Şahin ve Mert Üzgeç' e taçlarını teslim ederken mutlu anlar yaşandı..
Projede başkanlık göreviyle Deniz Şaman yarışma sonrası başta Ferhan Aral olmak üzere herkese teşekkür etti ...
Proje Yönetmenligini üstlenen ve projeye renk veren isimlerden Çiler Çorbacı böylesine ciddi bir yarışmayı ilk defa düzenlemenin mutlulugunu birbirinden değerli juri üyelerine ve ekip çalışmasına bağladıgını söyledi ve '' Türk Moda Endüstrisi'ne bu yarısmalar dolayısı ile Türkiyede yeni bir sayfa açılacagını umut ediyorum.. Ne yazıkki Tekstil sektörü ile elele yürümesi gereken bu organizasyonların ülkemizde günelilirlik konusunda köreltildiğinden ötürü birçok sıkıntı yaşadık fakat bizim doğruluğumuza ve şeffaflıgımıza duyulan güvenden ötürü tüm juri üyelerine başta Turgay Kıran ve Ahu Aysal olmak üzere teşekkürler ediyorum ; ayrıca bize bu lisans desteğini veren RCA Global Başkanı Rasim Aydın' a da teşekkürlerimi eklemek istiyorum.'' dedi ..
Gecede Finalistlerin giydikleri modern osmanlı kaftanları Bala Couture ile kullanılan Osmanlı mücevherleri Serbesler Mücevheratın tasarımları ile ; Modern Genc Tasarımlarıyla gece elbiseleri Party21 ve  son olarak ünlü Modacı Perinan Aki Haute couture nin tasarımları göz kamaştırdı ...
Final sonrası bir gece klubunde eğlenen ekip başarılarını ve yorgunluklarını juri ve finalistler ile birlikte kutladılar ...
        


Sosyal Medya'da Paylaş

BG Ajans © Tüm Hakları Saklıdır. 2014
Content
Oyuncu ve Model Başvurusu

Başvurularınız mankenlik, fotomodellik, reklam ve dizi oyunculuğu dallarında değerlendirilecektir.