Esra Lansman
  Organizasyon  » Lansman

Tekbir’den Yeni Bir Marka

İlklerin markası Tekbir, kendi bünyesinde yeni bir koleksiyon ile sizlerin karşısına çıkmanın heyecanını yaşıyor. Modern, trendleri takip eden, kendine güvenen kadının markası

Esra Tekbir, 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonuyla sizlerle buluşmaya hazır.

 

“Esra Tekbir”, Sıradanlıktan Sıkılmış Bayanlara Farklı Seçenekler Sunuyor

Son beş yıldır hazırladığı koleksiyonlarla beğeni toplayan Esra Karaduman Uzun,  “Esra Tekbir” markası altında sıradanlıktan sıkılmış bayanlara farklı seçenekler sunuyor. İş hayatında aktif rol alan, davet ve organizasyonlara katılan, günün yoğunluğu içinde aradığı şıklığı bulmak isteyen kadınlara hitap eden koleksiyonda, feminen detaylar maskülen kesimlerle mükemmel bir uyum içinde.

2014 İlkbahar Yazında Akdeniz ve Tropikal Temalardan İlham Alındı

Londra ve Türkiye’de alanında bir çok firmayla çalışmış olan Creative Director Veysi DEMİR ve Esra KARADUMAN UZUN önderliğinde tecrübeli bir ekip ile hazırlanan koleksiyonda Akdeniz ve Tropikal temalardan ilham alındı. Samimi, rahat,  doğal esintileri ile “Akdeniz”; multi colour renklerin uyum içinde dans ettiği desenleri barındıran “Tropikal” temalardan ilham alınarak hazırlanan koleksiyon sınırlı sayıda üretilen parçalarla, seçilmiş Tekbir mağazalarında sizlerle buluşacak.

                                                                                                    

Esra KARADUMAN UZUN Kimdir?

Kingston University of London’da  ‘Fashion Design’ eğitimi almıştır. 5 yıldır Tasarımcılık yapmakta olan Esra KARADUMAN UZUN, Tekbir’in ikinci kuşak yöneticileri arasındadır.  Hayalini kurduğu markayı oluşturmanın heyecanını, sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktadır.


Sosyal Medya'da Paylaş

BG Ajans © Tüm Hakları Saklıdır. 2014
Content
Oyuncu ve Model Başvurusu

Başvurularınız mankenlik, fotomodellik, reklam ve dizi oyunculuğu dallarında değerlendirilecektir.